11 Şubat 2013 Pazartesi

ALPEREN 2 YAŞINDAAAA

 
 
 
Herkese merhaba,
 
Ara vermeyeceğim dedim ama yine uzun bir ara oldu. Ah bu SAP programı yokmu oğluşum doğum gününü bile ekleyemedim bloğuma... 04.01.2013 tombişimin 2.yaş günüydü. Eklemek bugüne kısmetmiş. Doğum gününde mum üflenir benim oğlum pastanın üzerindeki hayvanları  yemek ve onlarla oyun oynamak peşindeydi. Zar zor mumuzu üfledik.
 
Zaman ne kadar çabuk geçiyor. 2. yaş gününüde gördüm sağlıklı sıhhatli bir şekilde. ALLAH nice güzel yaşlarını, mutlu günlerini görmeyi nasip etsin bizlere. Doğumu dün gibi sanki. Biliyorum kaç yaşında olursa olsun nasıl büyüdüğünü anlamayacağım.
 
Pastamızı sevgili arkadaşım GÜLAY hazırladı. Ellerin dert görmesin canım benim yine tek kelimeyle harikaydı. Alperen bayıldı. pastayı görünce doğum gününü falan unuttu resmen. Herşey çok güzeldi. doğum günümüzü kutalayan bizimle birlikte olan herkese buradan geçde olsa tekrar teşekkür ediyorum.
 
 

Köpüşün pasta olmasını Gülaydan özellikle istedim. Buna çok benzeyen bir peluş hayvanı var. Onunla birlikte uyur kendileri:) sağolsun arkadaşımda hazırladı. Elimizden düşmedi. Hayvanlara karşı aşırı ilgilisi var. Belgesellere bayılıyor. Büyük bir ilgiyle izliyor tombişim. O yüzden yaş günü temamız sevdiği hayvanlar oldu ve tabiki ortada da Alperen:)


Soframızıda annemle birlikte hazırladık.6 yorum:

**kalpkurabiye**deniz** dedi ki...

sağlıkla mutlulukla nice yıllara :) paşaya:))
sevgiler..

bülbülünyeri dedi ki...

Canım,
sağlıkla, neşeyle geçen bir yıl olsun , doğum günü kutlu olsun.
Pastası da süpermiş. Yapan arkadaşın ellerine sağlık.
Hayvanları çok seven o paşayı (MaaşAllah diyorum) yanaklarından koklayarak öpüyorum.
Sevgiyle kal.

Saglıklımutfak dedi ki...

Zaman su gibi akmış Arzum. Maşallah diyorum. Rabbim sağlıkla mutlulukla dolu bir ömür nasip etsin. Gülayımın pastalarına zaten söz yok her daim nefis. Sevgiler yolluyorum

ARZU - ENGÜZELTATLAR dedi ki...

Teşekkür ederim arkadaşlar. Amiiiiin

tatesal dedi ki...

maşallah oğluşa yıllar çabuk geçiyor büyümüş abi olmuş...daha nice yıllara canım...

LEYLAnın KAHVE DÜKKANI dedi ki...

çok hoş fotoğraflar, nice yaşlara :)