15 Nisan 2013 Pazartesi

HECHA İLE 7.BLOG YAZARLARI BULUŞMASI

 
 
 
Biraz geç oldu biliyorum...

Geçtiğimiz haftalarda Senem'in ev sahipliğini üstlendiği Hecha'nın ana sponsorluğunda düzenlenen 7. Blog yazarları buluşmasındaydık. Çok kalabalıktı. Tanımadığım bir çok blog yazarları vardı. Vakit buldukça herkesin bloğunu ziyaret edip, daha yakından tanımaya çalışacağım. Herşey çok güzeldi. Kahvaltıda yok yoktu. Mekan güzel, sponsora zaten diyecek yok. Ev sahibimiz Senem, gülen yüzü solmasın samimi, içten... Kendisiyle ilk defa tanışma fırsatı buldum.
 
Oğluşumla birlikte gittim ama beni mahvetti. Onunla ilgilenmekten arkadaşlarla fazla sohbet edemedim. Biraz yedirip babasına devrettim. Alperenin gidişiyle sonunda aşağıdaki resimde kendime yer buldum:) HECHA döküm tencere, tava konusunda 1 numara. Davete katılan biri olarak değil HECHA ürününü kullanan tüketici olarak söylüyorum. Senem'cim güzel ev sahipliğine, mekân ve etkinlik ana sponsoru HECHA'ya, ürün sponsorları, Simit Sarayı, Orkide Hareketi, Durance, Tavsiye Kanalı, Algida ve Afilli Kitap'a çoook çok teşekkür ederim...
 

Sibel Ilgaz'dan vakit buldukça yemek yemeye çalıştı. Maşallah çok tatlıydı kuzum. Ağzında yiyecek oldumu sorun yok ama çektiğin ana aranmaya, ağlamaya başlıyor:) Herkesin gözdesi oldu mavişim...İşte Ilgaz Hanım (elinden eksik etmediği elması) ve benim kuzum Alperen (çilek canavarı)


7 yorum:

Senem Cabuk dedi ki...

buluşmada bebek sevmekten içim gitti. Bu hafta sonuda tekrar nirvananın oğluşunu sevdik bol bol :) İyiki geldiniz her ne kadar bol bol sohbet demesekte en azından artık birbirimizi takip ederiz :)

briket makinası dedi ki...

hepsi çok güzel görünüyor.

beysanmak.com dedi ki...

çok lezzetli görünüyorlar

en güzel sözler dedi ki...

nice bloglamalar ozaman :)

şehirlerarası evden eve nakliyat dedi ki...

mükemmel lezzetler hepsinden tatmak lazım :)

Adsız dedi ki...

salam..

white glaze dedi ki...


Merhabalar;
Blogunuzu yeni keşfettim ve hemen takibe aldım.
426. takipçiniz benim.
Bana da gelirseniz sevinirim :)
İyi Bayramlar
Sevgiler
http://whiteglaze.blogspot.com
twitter: @_gamzeahmet_